shutterstock_158522279

درباره ما

واردات از چینشرکت بازرگانی تندیس ابریشم کیش در سال ۱۳۷۵ به عنوان یکی از شرکت های تابعه ی وزارت صنعت و معدن و تجارت و اتاق ایران و چین فعالیت خود را با هدفی مشخص شروع کرد.

این شرکت در زمینه واردات کالا ( واردات از چین صادرات کالا،حمل و نقل و ترخیص کالا از ابتدای تاسیس تا کنون به عنوان یکی از شرکت های به روز،به نام و با کادری مجرب فعالیت خود را گسترش داده است.

شرکت تندیس ابریشم کیش با دارا بودن فعالیت های بازرگانی بین المللی و داخلی و همچنین با دامنه فعالیت های گسترده در زمینه واردات و صادرات،با اطلاع از دانش روز دنیا در زمینه های مختلف بازرگانی و با استفاده از متخصصان داخلی و خارجی خود وبا داشتن دفاتر بین المللی در نقاط مختلف دنیا،بهترین،کامل ترین و صادق ترین مشاوره را به مشتریان خود ارائه می نماید.

 

واردات از چین

واردات از چین یکی از دغدغه های بازرگانان بوده که شرکت تندیس پس از تجربه های فراوان در امر واردات از چین طی سالیان متمادی توانسته خدمات ویژه ای به مشتریان محترم و بازرگانان گرامی در این راه ارائه دهد.شرکت بازرگانی ما در سال۱۳۷۵در جزیره ی زیبای کیش آغاز به کار نمود و سپس دفتر نمایندگی خود را در تهران تاسیس کرد و همچنین همزمان دفتر امارات خود را نیز با پرسنلی مجرب و ورزیده در امر واردات از چین و سایر زمینه های بازرگانی دایر نمود.

با تجربیاتی که این شرکت در۱۰سال اول فعالیت خود کسب کرد در سال۱۳۸۵با توجه به نیازهای واردکنندگان در امر واردات از چین،تصمیم به تاسیس شرکت چینی هنگ کنگی خود به نام:” گلدن پوینت” گرفت و شعبی در شهرهای شنژن،گوانجو و شانگهای جهت ارائه خدماتی از جمله:خرید کالا از چین،حمل هوایی بار از چین،حمل دریایی بار از چین،حواله یوآن به چین،بازرسی کالا،تامین مالی در واردات و همچنین ترخیص کالا در مبدا و مقصد،راه اندازی نمود.

به منظور گسترش فعالیت های بازرگانان ایرانی در حوزه واردات از چین،شرکت تندیس با احداث انبارهای تجاری برای جمع آوری بار،قابلیت تحویل بار و حمل بار به صورت خرده را دارا می باشد.
این شرکت با داشتن مجوزهای رسمی از مراکز ذی صلاح،توانایی مدیریت خرید کالا از چین را داراست و همچنین توانایی ارائه سرویس های ویژه ای برای واردات از چین را از جمله امتیازات خود می داند

خدمات دفاتر ما در چین، امارات و ایران راه هموار و آسانی را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده که چشم انداز آن تجارتی آینده دار و موفق است.آشنایی ما با بزرگترین کارخانه ها و شرکت ها،حضور شرکت ما در چندین نقطه از جهان،آشنایی و اشراف کامل مشاورین بازرگانی ما در ایران،چین و امارات با قوانین بین المللی و راهکارهای روز تجارت بین المللی در کنار ارتباطات قوی و کارآمد می تواند بازرگانی و واردات از چین را برای شما شفاف تر و ساده تر نماید.
امید است با ادامه ی این مسیر کمکی شایان در امر واردات از چین کرده و سطح اطلاعات علمی بازرگانی تجار محترم را ارتقا داده باشیم.
شما بازرگانان محترم که توجه تان به سمت واردات از چین،چه در زمینه ی واردات مواد اولیه و چه در زمینه ی واردات کالا های تولید شده می باشد می توانید با مراجعه به سایت ما و مطالعه ی سایت،با افزایش آگاهی خود تجارتی بدون دغدغه های همیشگی که بسیاری از همتایان تجاری شما به آنها دچار هستند داشته وجایگاه بازرگانی خود تان را ارتقا دهید.
هدف ما اطلاع رسانی،مشاوره ی صحیح بازرگانی وارائه ی تمامی خدمات ممکنه و قانونی در مقوله ی واردات از چین می باشد.اینکه شما از کجا و چگونه آغاز کنید و توجه شما در این مسیر به چه بخش هایی از کار بیشتر باشد از مواردی هستند که بایستی به آنها دقت بیشتری داشته باشید.

شناسایی فروشندگان،کارخانجات،شرکت ها و تولید کنندگان دست اول در چین،صحت مشخصات فنی ارائه شده،بررسی قیمت های دریافتی،بررسی نمونه یا نمونه های دریافتی و مطابقت دادن آنها با آنچه خواهان آن بوده و هستید و همچنین بسته به نوع کالا یا محصول،تست کردن نمونه ی گرفته شده از جمله موارد مهمی هستند که در واردات از چین می توانند بانی موفقیت شما باشند.

واردات ترخیص ثبت سفارش

یکی از بخش های تخصصی دریافت پیش فاکتور یا همان پروفورما اینویس می باشد که بایستی نهایت دقت را در مورد قسمت های مختلف آن داشته باشید و چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن ندارید و شرایط و مفاد آن را نمی شناسید حتما با کارشناسان بازرگانی مشورت کنید.
شما باید از قیمت نهایی با احتساب تک تک هزینه های بخش های مختلف کسب آگاهی کرده تا قیمت تمام شده ی کالا ی شما پس از تتمیم کار روشن شود.این اطلاعات شامل ۰ تا ۱۰۰ هزینه ها تا انتهای پروسه ی واردات از چین است و شما می توانید این محاسبه را تا مکانی که کالا یا کالاهای خود را دریافت می کنید با توجه به شرایط زمانی و مکانی و همچنین نوع کالا یا محصول خریداری شده انجام دهید.
بررسی نحوه ی پرداخت های شما،بررسی شیوه ی حمل که باز هم با توجه به نوع کالا،حجم کالا،وزن کالا و ضرورت زمانی جهت دریافت کالا که به اینها ترم پرداخت و ترم تحویل نیز گفته می شود،اهمیت خود را دارند.
شما با توجه به میزان خریدتان و سابقه ی شرکت ایرانی واردات از چین که از طریق آن وارد معامله با کارخانه یا شرکت فروشنده می شوید،می توانید امتیازاتی را از فروشنده ی کالا دریافت نمایید.
همچنین ضرورت دارد که از استاندارد مورد نیاز و مجوز لازمه ی مشخص شده برای کالای خود جهت واردات از چین کسب اطلاع و آگاهی نمایید.
به یاد داشته باشید که هر چقدر اطلاعات شما دقیق تر باشد نتیجتا محاسبات شما نیز دقیق تر و سرعت کار شما نیز افزایش خواهد یافت.اگر خودتان به عنوان مثال اسناد حمل را نمی شناسید و به آن اشراف لازم ندارید حتما از کاربلدان این کار یاری بگیرید زیرا بازرسی کالا یا محصول خریداری شده با نگاهی اصولی از سوی شما یا همکار تجاری شما در مبدا و مقصد توافقی و با توجه به مواردی خواهد بود که در بخش های دیگر سایت به آن خواهیم پرداخت.
ذکر تمامی موارد در صفحه اصلی سایت ما به صورت اجمالی و تقریبا فهرست وار و با توضیح اندک می باشد که در مورد هر یک از موارد اشاره شده در بخش مربوطه توضیحات جامع و کاملی داده شده که شما را در شیوه ی صحیح فعالیت در واردات از چین یاری می کند.

آشنایی بیشتر با توانایی های شرکت تندیس ابریشم کیش

-واردات: واردات کلیه اجناس مجاز از تمامی کشورها به خصوص واردات از چین و تحویل آن در کلیه نقاط کشور به درخواست مشتریان محترم(تهیه نمونه کالا مورد نظر شما جهت واردات درصورت مثبت بودن نمونه ارائه شده)
-صادرات: صادرات کلیه اجناس مجاز از کشور ایران به تمامی کشورها
-پذیرش سفارش خرید از کلیه کشورها(از خرید تا تحویل)
-حمل و نقل بین المللی (هوایی-دریایی-زمینی) از کلیه کشورها به مقصد مشتری
-ترخیص کالاهای مجاز از کلیه گمرکات کشور ایران با کمترین هزینه ممکن
-اخذ کلیه مدارک و مجوزهای لازم از جمله بهداشت و استاندارد از وزارتخانه های بازرگانی و بهداشت برای واردات و یا صادرات.
-ثبت سفارش کالا و انجام مراحل آن
-اعزام و پذیرش هیات تجاری برای خرید کالا ی شما
-نظارت بین المللی بر صحت انجام معاملات شما.
هدف نهایی ما هدف و مقصد شماست.ما با واردات و صادرات کالاهای شما با بهترین سرویس و در کمترین زمان،با افتخار شما را به جامعه کثیر مشتریانمان اضافه می کنیم.

 

امید است افتخار ارائه سرویس های یاد شده را به شما بازرگانان و تجار گرامی داشته باشیم.