واردات

شرکت تندیس ابریشم کیش با بیش از ۱۵ سال سابقه کار و فعالیت بی وقفه بازرگانی و تجارت خارجی در زمینه واردات کالا از جمله واردات کالا از چین و با شناخت کامل از بازارهای جهانی و تامین کنندگان مستقیم و با توجه به سفارش ونحوه معامله شما با فروشندگان خارجی می تواند در هر سطح و به هر نوعی شما را در واردات کالای خود یاری نماید.

شرکت تندیس به منظور کمک به افرادی که در کار تجارت بین المللی فعالیت دارند، قراردادی برای واردات کالا طبق الگوی قرارداد واردات بین المللی را تهیه و تدوین کرده است و کلیه امور واردات، بر طبق قرارداد انجام می پذیرد.

یکی ازاصلی ترین مواردی که همواره مورد ملاحظه و دقت شرکت بازرگانی تندیس قرار می گیرد حفظ اعتبار تجاری در عرصه تجارت بین المللی و داخلی از یک سو و کیفیت،قیمت مناسب و خرید از تامین کنندگان معتبر از سوی دیگر می باشد.شرکت بازرگانی تندیس همواره در روند فعالیت ها و سیاست های تجاری قرار دارد و با حذف واسطه های موجود در عرضه کالا و ارائه محصولات با قیمت های واقعی رضایت مشتریان را به شکلی شایسته پاسخگو می باشد.

واردات از چین

واردات از چین

واردات از چین یکی از دغدغه های بازرگانان بوده که شرکت تندیس پس از تجربه های فراوان در امر واردات از چین طی سالیان متمادی توانسته خدمات ویژه ای به مشتریان محترم و بازرگانان گرامی در این راه ارائه دهد.شرکت بازرگانی ما در سال۱۳۷۵در جزیره ی زیبای کیش آغاز به کار نمود و سپس دفتر نمایندگی خود را در تهران تاسیس کرد و همچنین همزمان دفتر امارات خود را نیز با پرسنلی مجرب و ورزیده در امر واردات از چین و سایر زمینه های بازرگانی دایر نمود.

با تجربیاتی که این شرکت در۱۰سال اول فعالیت خود کسب کرد در سال۱۳۸۵با توجه به نیازهای واردکنندگان در امر واردات از چین،تصمیم به تاسیس شرکت چینی هنگ کنگی خود به نام:” گلدن پوینت” گرفت و شعبی در شهرهای شنژن،گوانجو و شانگهای جهت ارائه خدماتی از جمله:خرید کالا از چین،حمل هوایی بار از چین،حمل دریایی بار از چین،حواله یوآن به چین،بازرسی کالا،تامین مالی در واردات و همچنین ترخیص کالا در مبدا و مقصد،راه اندازی نمود.

واردات از چین

به منظور گسترش فعالیت های بازرگانان ایرانی در حوزه واردات از چین،شرکت تندیس با احداث انبارهای تجاری برای جمع آوری بار،قابلیت تحویل بار و حمل بار به صورت خرده را دارا می باشد.
این شرکت با داشتن مجوزهای رسمی از مراکز ذی صلاح،توانایی مدیریت خرید کالا از چین را داراست و همچنین توانایی ارائه سرویس های ویژه ای برای واردات از چین را از جمله امتیازات خود می داند

خدمات دفاتر ما در چین، امارات و ایران راه هموار و آسانی را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده که چشم انداز آن تجارتی آینده دار و موفق است.آشنایی ما با بزرگترین کارخانه ها و شرکت ها،حضور شرکت ما در چندین نقطه از جهان،آشنایی و اشراف کامل مشاورین بازرگانی ما در ایران،چین و امارات با قوانین بین المللی و راهکارهای روز تجارت بین المللی در کنار ارتباطات قوی و کارآمد می تواند بازرگانی و واردات از چین را برای شما شفاف تر و ساده تر نماید.
امید است با ادامه ی این مسیر کمکی شایان در امر واردات از چین کرده و سطح اطلاعات علمی بازرگانی تجار محترم را ارتقا داده باشیم.
شما بازرگانان محترم که توجه تان به سمت واردات از چین،چه در زمینه ی واردات مواد اولیه و چه در زمینه ی واردات کالا های تولید شده می باشد می توانید با مراجعه به سایت ما و مطالعه ی سایت،با افزایش آگاهی خود تجارتی بدون دغدغه های همیشگی که بسیاری از همتایان تجاری شما به آنها دچار هستند داشته وجایگاه بازرگانی خود تان را ارتقا دهید.
هدف ما اطلاع رسانی،مشاوره ی صحیح بازرگانی وارائه ی تمامی خدمات ممکنه و قانونی در مقوله ی واردات از چین می باشد.اینکه شما از کجا و چگونه آغاز کنید و توجه شما در این مسیر به چه بخش هایی از کار بیشتر باشد از مواردی هستند که بایستی به آنها دقت بیشتری داشته باشید.

شناسایی فروشندگان،کارخانجات،شرکت ها و تولید کنندگان دست اول در چین،صحت مشخصات فنی ارائه شده،بررسی قیمت های دریافتی،بررسی نمونه یا نمونه های دریافتی و مطابقت دادن آنها با آنچه خواهان آن بوده و هستید و همچنین بسته به نوع کالا یا محصول،تست کردن نمونه ی گرفته شده از جمله موارد مهمی هستند که در واردات از چین می توانند بانی موفقیت شما باشند.

واردات از چینیکی از بخش های تخصصی دریافت پیش فاکتور یا همان پروفورما اینویس می باشد که بایستی نهایت دقت را در مورد قسمت های مختلف آن داشته باشید و چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن ندارید و شرایط و مفاد آن را نمی شناسید حتما با کارشناسان بازرگانی مشورت کنید.
شما باید از قیمت نهایی با احتساب تک تک هزینه های بخش های مختلف کسب آگاهی کرده تا قیمت تمام شده ی کالا ی شما پس از تتمیم کار روشن شود.این اطلاعات شامل ۰ تا ۱۰۰ هزینه ها تا انتهای پروسه ی واردات از چین است و شما می توانید این محاسبه را تا مکانی که کالا یا کالاهای خود را دریافت می کنید با توجه به شرایط زمانی و مکانی و همچنین نوع کالا یا محصول خریداری شده انجام دهید.
بررسی نحوه ی پرداخت های شما،بررسی شیوه ی حمل که باز هم با توجه به نوع کالا،حجم کالا،وزن کالا و ضرورت زمانی جهت دریافت کالا که به اینها ترم پرداخت و ترم تحویل نیز گفته می شود،اهمیت خود را دارند.
شما با توجه به میزان خریدتان و سابقه ی شرکت ایرانی واردات از چین که از طریق آن وارد معامله با کارخانه یا شرکت فروشنده می شوید،می توانید امتیازاتی را از فروشنده ی کالا دریافت نمایید.

همچنین ضرورت دارد که از استاندارد مورد نیاز و مجوز لازمه ی مشخص شده برای کالای خود جهت واردات از چین کسب اطلاع و آگاهی نمایید.
به یاد داشته باشید که هر چقدر اطلاعات شما دقیق تر باشد نتیجتا محاسبات شما نیز دقیق تر و سرعت کار شما نیز افزایش خواهد یافت.اگر خودتان به عنوان مثال اسناد حمل را نمی شناسید و به آن اشراف لازم ندارید حتما از کاربلدان این کار یاری بگیرید زیرا بازرسی کالا یا محصول خریداری شده با نگاهی اصولی از سوی شما یا همکار تجاری شما در مبدا و مقصد توافقی و با توجه به مواردی خواهد بود که در بخش های دیگر سایت به آن خواهیم پرداخت.
ذکر تمامی موارد در صفحه اصلی سایت ما به صورت اجمالی و تقریبا فهرست وار و با توضیح اندک می باشد که در مورد هر یک از موارد اشاره شده در بخش مربوطه توضیحات جامع و کاملی داده شده که شما را در شیوه ی صحیح فعالیت در واردات از چین یاری می کند.