حمل-بار-از-چین-1024x364

حمل بار از چین

در نگاه اول حمل بار از کشور چین ممکن است پیچیده و گیج کننده به نظر برسد،در صورتی که با انتخاب یک فورواردر خوب این کار به راحتی  و با آسودگی خاطر انجام خواهد گرفت.

روش های حمل بار از چین

حمل بار از چین می تواندبه چند طریق انجام پذیرد که با توجه به حجم ، وزن ، حساسیت و خیلی از عوامل دیگر که مربوط به جنس وارد شده می باشد . باید بهترین راه حمل ونقل این کالاها را از چین پیدا کرد.

این کالاها را میتوان ا ز۳ طریق وارد کرد.

حمل ونقل دریایی ، حمل از طریق راه آهن و حمل هوایی .

حمل و نقل دریایی  از چین

راه های آبی چین به دلیل ۵۰۰۰۰ رودخانه ای که این راه ها را تشکیل می دهند . وسعت قابل توجهی دار. چون راهها ی آبی چین در طول سال دچار یخبندان نمی شوند ، میتوان در تمام سال از این راههای آبی بهره جست . خط ساحلی راههای حمل ونقل دریایی کشور چین طولی معادل ۱۸۰۰۰ کیلومتر دارد که این راههای آبی حمل و نقل دریایی از کنا ر بیش از ۲۰ شهر بزرگ متوسط واقع در ۱۰ ایالت و منطقه خود مختار می گذرد . تا پایان سال ۱۹۹۰ شمار لنگرگاه ها با آب عمیق در چین به تعداد ۲۵۱ رسید. این بستر مناسب برای حمل ونقل دریایی در کشور چین باعث شده که ۹۰% تجارت خارجی کشور چین از طریق حمل ونقل دریایی صورت بگیرد.رشد مناطق آزاد تجاری و افزایش مبادلات بازرگانی در چین موجب فشار روز افزون بر روی بنادر کشور چین شده است .

هر چند که حمل و نقل دریایی در محموله های بزرگ بیشترین درصد را در انواع جا به جایی کالا دارد.از مزیت های حمل ونقل دریایی می توان به به امکان رفت و آمد در آبهای آزاد بین المللی و در کوتاهترین فاصله ممکن که این امر خود باعث می شود که حمل و نقل بار در حجم های زیاد و مسیر های گاه بسیار طولانی،در زمانی مناسب،قیمت ارزان و با حفظ سلامت فیزیکی بار حمل شده، انجام شود.

بنادر شانگها ی ، دالیان ، تیانجین و …. جزء بنادری اند که در حمل ونقل دریایی از آنها استفاده میشود.

بندر شانگهای به تنهایی توانسته حمل ونقل ۱۴۵/۶ میلیون تن از کالاها را به عهده بگیرد که این مقدار برابر یک پنجم رقم کل تخلیه بار در چین در سال ۱۹۹۰ است . بندر شانگ های بزرگترین بندر تجاری چین است که در حدود ۱۸۱ لنگرگاه دارد که ۵۵ لنگرگاه از این لنگرگاه ها توانایی پذیرش کشتی هایی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ تن هستند.

حمل بار از چین

حمل بار از طریق راه آهن

 کشور چین ۳۴۰/۵۳ کیلومتر خط راه آهن برقی و لوکو موتیوهای دیزلی دارد . حمل و نقل راه آهن کشور چین از۰۰۰/۲۶۴ واگن ، ۳۱۸ ایستگاه و ۴۳ خط  پستی بین المللی تشکیل شده است که این خطوط راه آهنی کمک شایان توجهی به حمل و نقل از طریق راه آهن در کشور چین می کند.

ظرفیت کمی از این خطوط راه آهن برای تجارت خارجی کشور چین در نظر گرفته شده است که به دو گروه تقسیم می شود.

۱-خط آهن بین المللی از چین به کشورهای شرق اروپا و جمهوری خلق چین

۲-حمل کانتینه ی خط آهن بین المللی از طریق سیبری به کشورهای اروپایی و ا یران

حمل هوایی  از چین

حمل هوایی بار از کشور چین از طریق ۳۷۸ فرودگاه انجام می شود که ۹۴ منطقه را به هم متصل کرده و مجموع خطوط هوایی ۰۰۰/۴۲۷ کیلومتر است که همگی این خطوط هوایی با پکن در ارتباطند.

عوامل زیادی وجود دارد که بر تصمیم مشتری که از حمل به صورت دریایی یا هوایی برای حمل بار خود از چین استفاده کند،یکی از این عوامل فوریت است.حمل دریایی حدوداً بین ۲۵ تا ۳۰ روز طول می کشد در صورتی که حمل هوایی بین ۳تا هفت روز.

حمل هوایی بار از چین

تعرفه حمل بار از چین

تعرفه حمل بار از چین و زمان حمل بار یکی از مواردی است که در مقوله  تجارت و واردات و صادرات دارای اهمیت بسیاری می باشد
شرکت تندیس ابریشم کیش در زمینه واردات و صادرات  انواع کالاهای مجاز  به چین بهترین امکانات حمل و نقل بین المللی  را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که می خواهید با کمترین هزینه و بهترین زمان برای حمل بار خود از چیناقدام نمایید می توانید از خدمات  ما استفاده نمایید

برای آگاهی یافتن از هزینه حمل و نقل کالا و بار از چین به ایران و استفاده از بهترین امکانات ما می توانید با ما در ارتباط باشید.
شرکت تندبس در زمینه حمل بار از چین بهترین امکانات دریایی و هوایی را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که می خواهید با کمترین هزینه برای این امر اقدام نمایید می توانید از خدمات دریایی ما استفاده نمایید و در صورتی که زمان ارسال برای شما عامل مهم می باشد ما به شما استفاده از حمل و نقل هوایی را پیشنهاد می دهیم.

سفارش حمل بار از چین 

سفارشات حمل بار خود را می توانید در نتیجه تماس با ما به ما اعلام نمایید و ما نیز این تضمین را به شما می دهیم که در نتیجه ارتباط با ما کمترین زمان را برای ارسال بارهای خود صرف می نمایید.

توصیه های مفید در حمل بار از چین:

در صنعت حمل هوایی برای محاسبه قیمت حمل علاوه بر وزن حقیقی بار که با ترازو یا باسکول اندازه گیری میشود حجم بار نیز مورد نظر قرار میگیرد زیرا با توجه به محدودیت فضای حمل بار هواپیما بارهایی که سنگین بوده و درعین حال فضای کمتری از محوطه حمل بار هواپیما را اشغال کنند برای شرکت های حمل بار به صرفه تر میباشند. از این رو شرکت های هوایی فرمولی را بکار میگیرند که بر اساس آن هر یک متر مکعب بار باید حداقل ۱۶۷ کیلو وزن داشته باشد در غیر اینصورت شرکت ها وزن محاسبه شده از طریق اندازه گیری حجم را&لاک محاسبه هزینه قرار میدهند

با توجه به تعریف وزن حجمی یا وزن قابل پرداخت در حمل بار هوایی  از چین حتی المقدور باید از ارسال کالاهایی که وزن حجمی آنها کمتر از۱۶۷کیلو بر مترمکعب میباشد در تعداد بالا پرهیز کرد

بعضی کالاها در جعبه های مقوایی به گونه ای بسته بندی میشوند که فضای خالی زیادی را به جا میگذارد. در این صورت چنانچه بتوان اصل کالا را بصورت فله و بصورت مناسب بسته بندی کرده و کارتن های آن را بصورت فشرده و باز شده ارسال کرد امکان صرفه جویی فراهم می آید