تعرفه حمل بار از چین

تعرفه حمل بار از چین و زمان حمل بار یکی از مواردی است که در مقوله  تجارت و واردات و صادرات دارای اهمیت بسیاری می باشد
شرکت تندیس ابریشم کیش در زمینه واردات و صادرات  انواع کالاهای مجاز  به چین بهترین امکانات حمل و نقل بین المللی  را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که می خواهید با کمترین هزینه و بهترین زمان برای حمل بار خود از چیناقدام نمایید می توانید از خدمات  ما استفاده نمایید

برای آگاهی یافتن از تعرفه  حمل و نقل کالا و بار از چین به ایران و استفاده از بهترین امکانات ما می توانید با ما در ارتباط باشید.
شرکت تندبس در زمینه حمل بار از چین بهترین امکانات دریایی و هوایی را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که می خواهید با کمترین تعرفه  برای حمل بار از چین نمایید می توانید از خدمات حمل بار از چین دریایی ما استفاده نمایید و در صورتی که زمان ارسال برای شما عامل مهم می باشد ما به شما استفاده از حمل بار از چین هوایی را پیشنهاد می دهیم.

حمل بار از چین

در صنعت حمل هوایی برای محاسبه تعرفه حمل علاوه بر وزن حقیقی بار که با ترازو یا باسکول اندازه گیری میشود حجم بار نیز مورد نظر قرار میگیرد زیرا با توجه به محدودیت فضای حمل بار هواپیما بارهایی که سنگین بوده و درعین حال فضای کمتری از محوطه حمل بار هواپیما را اشغال کنند برای شرکت های حمل بار به صرفه تر میباشند. از این رو شرکت های هوایی فرمولی را بکار میگیرند که بر اساس آن هر یک متر مکعب بار باید حداقل ۱۶۷ کیلو وزن داشته باشد در غیر اینصورت شرکت ها وزن محاسبه شده از طریق اندازه گیری حجم راملاک محاسبه تعرفه  قرار میدهند

تندیس ابریشم کیش می تواند کلیه خدمات مورد نیاز شما را به نرخ های رقابتی عرضه کند.

 

  • کشتیرانی: سرویس منظم هفتگی کانتینری، از کلیه بنادر اروپایی (به ویژه ایتالیا و آلمان) ، خاور دور (به ویژه چین) و آمریکای جنوبی(برزیل) به بنادر جنوبی ایران و بالعکس.
    • چارترینگ کالاهای عمومی، فله ، یخچالی و تانکری از کلیه بنادر جهان به بنادر جنوبی ایران و بالعکس.
  • حمل زمینی: سرویس کامیون دربست و خرده بار (گروپاژ) از کلیه مبادی اروپایی به ایران و بالعکس.
    • سرویس کامیون از ایران به کلیه کشورهای اروپایی و آسیای مرکزی .
  • خدمات گمرکی و ترانزیت: ترانزیت داخلی کالاهای کانتینری و غیرکانتینری با انتخاب مناسب ترین شیوه حمل(کامیون، واگن..) در کوتاهترین زمان ممکن.
  • ترانزیت خارجی به /ازکلیه کشورها و خدمات door to door .
  • حمل هوایی: صادرات و واردات از کلیه نقاط جهان به ایران و بالعکس.